Dünyaca ünlü pop yıldızı Cabello bekaretini kime verdiğini açıkladı


Pop yıldızı Camila Cabello, Dax Shepard’ın sunduğu Armchair Expert adlı podcast’te cinsel hayatı ve ilk ilişkisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Cabello, bekaretini ilk sevgilisi olan ünlü ilişki gurusu Matthew Hussey ile kaybettiğini belirtti.

2012’de kurulan kız grubu Fifth Harmony’nin eski üyesi olan Cabello, Matthew Hussey ile 2018 ve 2019 yılları arasında bir yıldan uzun süren bir ilişki yaşadı. 27 yaşındaki şarkıcı, Hussey ile ilk kez seks yaptığı anı “çok güzel” olarak nitelendirdi.

Cabello, podcast’te “İlk ilişkimi o zaman yaşadım” diyerek, ilişkileri başlamadan önce Hussey’nin podcast’ini dinlediğini de ekledi: “Aslında daha önce onun podcast’ini dinlemiştim… Çünkü bir flört podcast’i vardı. Ve artık evli, yani tebrikler!”

Küba doğumlu şarkıcı, “İlk ilişkim için geç kalmıştım. 20 yaşındaydım,” diyerek ilk sevişmesinin 20-21 yaşlarında olduğunu ve bu deneyimin “çok güzel” olduğunu ifade etti. Britanyalı yaşam koçu Hussey’yi “harika bir partner” olarak nitelendiren Cabello, Hussey’nin sektörünün dışında olması nedeniyle dünyasının genişlediğini itiraf etti.

Hussey, 2018’de verdiği bir röportajda Cabello’yu “inanılmaz bir insan” olarak tanımlamıştı. Hussey, Cabello ile yollarını ayırdıktan sonra Audrey Le Strat ile ilişkiye başlamış ve çift, geçen yıl Sicilya’da evlenmişti.

Matthew Hussey, New York Times’ın 2013 tarihli çok satan kitabı “Get The Guy: Learn Secrets of the Male Mind to Find the Man You Want and the Love You Deserve” ile tanınan bir yazardır. Hussey, dünyaca ünlü 7 kitap daha yazmış ve YouTube kanalının 3 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir