‘Nafaka’ krizi yaşanmıştı! Ünlü çiftin kızı mezun oldu

Hilal Özdemir (53), 20 Nisan 2003 tarihinde oyuncu Hazım Körmükçü’yle (59) dünyaevine girmişti. Ada adında bir oğulları ve Akya adında kızları olan çift, 2014 yılında boşanmıştı.

“ÇOCUKLARIM ARTIK BABALARIYLA GÖRÜŞMEK İSTEMİYOR”

Ünlü şarkıcı, 2020 yılında verdiği röportajda; eski eşinin, nafakasını aylardır ödemediğini ve üç yıldır çocuklarını arayıp sormadığını iddia etmişti.

Çocuklarım artık her şeyin farkında, babalarının ilgisizliğini görüyorlar. Dünya böyle zor bir dönemden geçerken bir kere ‘Nasılsınız?’ diye aramadı. Çocuklarım da artık onunla görüşmek istemiyor. Eskiden olsa görüşsünler diye zorlardım ama artık karışmıyorum.

Koronavirüs pandemisi döneminde karşılıklı ‘nafaka’ açıklamalarıyla çok konuşulan ikiliden Hilal Özdemir, son olarak Instagram hesabından kızının mezuniyet fotoğraflarını paylaştı.

“AŞKIM KIZIM MEZUN OLDU”

Liseden mezun olan Akya ile poz veren şarkıcı, öğretmenlere teşekkür ederken, kızına üniversite sınavında başarılar diledi.

Gururum, aşkım kızım liseden mezun oldu. Rabbim tüm evlatlarımızın yolunu, bahtını, tahtını açık etsin, iyilerle karşılaştırsın. Üniversite sınavında da bütün evlatlarımıza başarılar diliyorum. Emeği geçen bütün öğretmenlerimize yürekten teşekkür ederiz.

“ÖĞRENİM AŞAMASINDA SON DÜZLÜĞE GELDİN”

Hazım Körmükçü de Akya’nın mezuniyet törenine katıldı. Kızını mutlu gününde yalnız bırakmayan oyuncu, “Birtanem canım kızım Akya Körmükçü. İlkokul, ortaokul, derken lise. Ve mezun oldun. Öğrenim aşamasında son düzlüğe geldin. Şimdi sıra kalbinin attığı, istediğin bir üniversitede öğrenim hayatını devam ettirmek. Canımm kızım Akya’cım bizi gururlandırdın ve liseden mezun oldun. Tüm çocuklarımızı kutluyorum, velilerini kutluyorum. Üniversite imtihanında hepinize büyük
başarılar diliyorum” mesajını yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir